ZOTI ËSHTË I PARI, SHQIPËRIA MBI TË GJITHA

Greqia ndeshkon perseri

image

Aleanca KuqeZi reagoi kundër ndalimit të gazetarit News24 Bledian Cenolli nga policia greke në kufirin e Kapshticës. Kryeministri Rama sapo konfirmoi në Facebook se grekët i kemi aleat në sektorin e mbrojtjes. Ndërkohë Mimi Kodheli ndodhet në Athinë!

NJË KOMENT

skender mara

14/12/2014

arrow

Rama me shok dihet ca politike ndjekin,por si tja bojm çomit qe ngjon muzik greke dhe kur ithem pse e ngjon me thot se jom çom,apo shqiptaret tu ngju muzik greke,apo TV RADIO puna osht se ne shqiptaret nuk kena nji kujtes historike si popull dhe librat e historis neper shkolla pothujse nuk shkrujn asgjo dhe loja osht kjo qe shofim nuk dim na vijm dhe nuk dim ku shkojm,dhe mos flasim per nji pjes te modhe e te ashtqujtmes intelegjens qe mjaftohen me hudh nji kock dhe kan me vrap te kercejn te karroca e fitusit te radhes

Lini një përgjigje

Emri juaj: (i domosdoshëm)

Emaili juaj: (i domosdoshëm)

Përgjigja juaj:

Posto përgjigjen