ZOTI ËSHTË I PARI, SHQIPËRIA MBI TË GJITHA

SPAHIU URON BESIMTARET MUSLIMANE

Kreshnik Spahiu

Kreu i Aleances Kuq e Zi, Kreshnik Spahiu me rastin e dites se Fiter Bajramit ju ka drejtuar nje mesazh urimi te gjithe besimtareve musliman shqiptare.

I uroj te gjithe besimtaret Musliman ne te gjitha trojet etnike Shqiptare dhe diaspore agjerim te pranuar! Lus Zotin qe begatia e ketij muaji te madheruar t’i shoqeroj te gjitha sofrat shqiptare kudo qe ndodhen. Sakrifica dhe reflektimi qe i ndodh

besimtarit ne kete muaj, uroj te perkthehet ne aksione dhe ne veprimtari te shendosha per familjen dhe kombin tone! Nga zemra Ju uroj gezuar diten e madhe te Fiter Bajramit! Mbetshi gjithmone nen mbrojtjen dhe miresite e Zotit!
Vellai juaj, Kreshnik Spahiu.

Lini një përgjigje

Emri juaj: (i domosdoshëm)

Emaili juaj: (i domosdoshëm)

Përgjigja juaj:

Posto përgjigjen