ZOTI ËSHTË I PARI, SHQIPËRIA MBI TË GJITHA

FOTO GALERI/ AK PËKUJTON PËRVJETORIN E BESËLIDHJES SË LEZHËS

5 KOMENTE

ndricim

02/03/2013

arrow

dita e beslidhjes dita e kuvendit te madh ne lezh sic e lidhen te paret tan besen ashtu do ta lidhim dhe ne me kreshnik spahiun me aleancen kuqezi besen tone per shqiperin ton te dashur le ti shporrim njeher e pergjithmon tradhetaret e ketuj vendi. sali berisha tradhetar njheri i korruptuar. arben imami tradhetar i fulliqur i lidhur me mafien qe ban trafiqe te armeve dhe te municioneve duke mashtruar shba-ne duke pervetesuar donacionet e shba-se sali berisha arben imami duhet te dalin perpara drejtesis duhet te japin llogari per te gjitha lidhjet mafioze te ndyra. kreshnik spahiu aleanca kuqezi me 23 qershor ne elbasan do te japi njefitore te madhe.

peci luku

04/03/2013

arrow

bravo aleanca kuq e zi ju jeni shpresa e shqiptareve partiote trima sali berishan nje nga kriminelet me te medhenj te popullit te vet ndimoi sarbine me naft e armatime qe te vritej populli i kosoves .si thoni asduet bere copa copa ky qen plak kjo kafshe parahistorike hyt o larua i serbeve

avni arifi

11/03/2013

arrow

Vetem para aleanca kuq e zi se ke edhe KOSOVEN me VETE

Albani - Prizren

17/03/2013

arrow

Aleanca Kuq e Zi! & Levizja Vetevendosje!,te vetmet subjektet patriotike qe i duhen kombit shqiptar.
Une si qytetar i Republikes se Kosoves (ME Fusnote – Qe na ka Lene Hashim Tradhetari) une Do e jipja mendimin tim:
Kreshnik Spahiu – Kryetar i Republikes se Shqiperis Etnike
Albin Kurti – Kryeminister i Republikes se Shqiperis Etnike.
Te vetemet Levizje atdhetare,qe luftojne per Bashkim Kombetar.
RRNOFTE ALEANCA KUQ E ZI!
RRNOFTE LEVIZJA VETEVENDOSJE!
SE BASHKU DO TE JA ARRIJM ENDERRES TONE SHEKULLORE.

Enderra e Shqiptareve Do Te Behet Realitet
Ribashkimi i Trojeve Etnike Shqiptare Ne Nje Shtet.
SHQIPERI ETNIKE – 111.000 km2.

Sarah

06/10/2014

arrow

Kura omeopatike e shraiatanlt Berisha.Ne trupin e tije sdo e provonte kurre ndersa me shtetin shqipetar ka vendosur t’a aplikoje me cdo kusht.Behet fjale per nje teori mjekesore(e pakonfirmuar shkencerisht) e cila ne themel te saje ka injektimin e nje substance(plehrat ne rastin tone) te cilat ne nje person te shendoshe(!! Shqiperia) do te jepnin simptomat te ngjashme me nje person te semure(Italia e Jugut).Qe kjo kure me plehra te jete efektive kerkon disa kushte.-Pacienti qe e aplikon nuk duhet te jete ne grahmet e fundit(sic eshte ambjenti shqipetar).- Duhet te jepet ne doza fortesisht te holluara(dhe jo doze elefanti pasi eshte e njohur se babezia e tyre nuk njeh kufij.Kush ka dyshime por nuk ka humbur memorien mjafton t’i kujtojme Gerdecin) Similia similibus curantur – do te thoshte Berlusconi per receten e derguar me Lavitolan per mikun Berisha ..

Lini një përgjigje

Emri juaj: (i domosdoshëm)

Emaili juaj: (i domosdoshëm)

Përgjigja juaj:

Posto përgjigjen