ZOTI ËSHTË I PARI, SHQIPËRIA MBI TË GJITHA

FOTO GALERI/ 7 PRILL PA BERISHEN

5 KOMENTE

ali

07/04/2013

arrow

Ju Lumshin Kembet te gjithe Kuq e Zinjeve…Posht Psycho sal berisha…!

Agron

07/04/2013

arrow

Sikur Me Pasur Menquri, Bashke Kombesit, Votojne per Ju. per Alenca Kuq e Zi.

paja

07/04/2013

arrow

Une besoj se kjo qe thoni do te ndodhe.Politika e felliqur e ketyre 22 vjeteve e ka lodhur dhe ftohur popullin nga politika.Sot ka nje realitet qe do te zgjoje ndergjegjen e shqiptareve.AK eshte garanci e ktheses historike.

alban dondollaku

09/04/2013

arrow

ajo qe ne po bejme po ebejme per te ardhmen e femijeve tane per veten tone dhe per 1shqiperi te vertete te luftojme per lirin e 1 shqiperie te vertete forca aleanca kuq e zi ne jemi te paret

beli

13/04/2013

arrow

fitore fitore fitore fitore fitore fitore fitore fitore fitore fitore

Lini një përgjigje

Emri juaj: (i domosdoshëm)

Emaili juaj: (i domosdoshëm)

Përgjigja juaj:

Posto përgjigjen