ZOTI ËSHTË I PARI, SHQIPËRIA MBI TË GJITHA

Thyhen zyrat e Aleancës Kuq e Zi në Tiranë

ak kavaje

Zyrat lokale të Aleancës Kuq e Zi në lagjen Kombinat në Tiranë janë thyer gjatë natës që shkoi. Në një njoftim për shtyp, Aleanca Kuq e Zi thotë se në orën 4.30 te mengjesit eshte thyer dhe dhunuar zyra e AK-se ne njesine 6.

Aleanca Kuq e Zi akuzon Partinë Demokratike si nxitëse të dhunës. “PD vazhdon dhunen dhe shantazhin ndajnesh. Policia te arrestoje “kamikazet” e PD-se”, thuhet në njoftimin e Aleancës Kuq e Zi.

Dy dite me pare Aleanca mbajti nje aktivitet ne njesine nr 6. Sipas tyre, dhuna ka plasur pas anetaresimit te mijra banoreve si aktiviste te AK-se.

NJË KOMENT

Dan Sadiku

16/04/2012

arrow

Greket dhe ata qy nuk e ndin veten Shqiptar jan duke trembur nga zhvillimet e aleances kuq e zi, ju lus te gjith votuesit te aleances qy ta marrin ket ngjarje si një shenjë frike nga armiku dhe mos ta bejm dicka te njejt.

RROFTË SHQIPËRIA RROFTË ALEANCA KUQ E ZI
LONG LIVE ALBANIA LONG LIVE THE ALLIANCE

Lini një përgjigje

Emri juaj: (i domosdoshëm)

Emaili juaj: (i domosdoshëm)

Përgjigja juaj:

Posto përgjigjen