ZOTI ËSHTË I PARI, SHQIPËRIA MBI TË GJITHA

Aleanca KuqeZi Njoftim

DSC_0344

 

Të martën në Krujë, ora 10:30, temperatura 2″C dhe moti me diell. Njoftohen të gjithë aktivistët e Aleancës KuqeZi të përgatiten për temperaturën e ulët gjatë aktivitetit. Mbi 2000 anëtarë kanë konfirmuar pjesëmarrjen e tyre. Vazhdojnë regjistrimet.

5 KOMENTE

FERDEROVA

16/01/2012

arrow

NGA LARGA ,NGA LARG PO JU NDJEK ,
ME SHPIRT SHQIPTARI JU MBESHTET,
TE FALA HEROIT TONE,
AMANETIN E TIJ KURE S’DO HARROJME,
BASHKIM ,BASHKIM THERRET VEGJELIA,
POR SDO PARLAMENTI DHE QEVERIA…

JU LUTEMI O RINI-SHKO DHE PER NE TI,
TE JENE ATY NGA CDO QYTET ,
QOFTE DHE NJE GRUP ME DY,TRE VET,
BUKUR KRESHNIK KE FILLU,
TE LUTEMI MOS U TERHIQ ,
LIRIN KOMBETARE PA REALIZU!

H.Gjelaj

17/01/2012

arrow

Urime dhe pune te mbare.

Mondi

19/01/2012

arrow

Qeveria e sotme
Ka ra ne halle
Kreshniku nuk shkarkohet
pa u ba Shqipri e Madhe.

memo memoali

19/01/2012

arrow

ju ndjekim me respekt keni meshtetjen e gjith shqiptarve ne usa dhe ndihmen me te gjitha mjetet per ta cuar deri ne fund..fundi i Berishes Lart Kreshniket e levizjes komtare.

shukri

30/01/2012

arrow

ecni se keni respekti e te qjithe shqiptarve ane e kende

Lini një përgjigje

Emri juaj: (i domosdoshëm)

Emaili juaj: (i domosdoshëm)

Përgjigja juaj:

Posto përgjigjen