ZOTI ËSHTË I PARI, SHQIPËRIA MBI TË GJITHA

AK-ja të shtunën në Kavajë

Kavaje

Të shtunën Aleanca KuqeZi do të jetë në qytetin e Kavajës. KuqeZinjtë do të mblidhen në sheshin “Demokracia” për të vendosur themelet e para të demokracisë së vërtetë dhe prosperitetit për të ardhmen e vendit. Kontrata kuqezi me çdo qytetar të Kavajës do të jetë pika kyçe e çdo hapi të Aleancës KuqeZi. Të shtunën ora 18:00 sheshi “Demokracia” në Kavajë më të shumtë se kurrë. Rroftë Shqipëria.

Aleanca KuqeZi

 

NJË KOMENT

Lisi

28/03/2012

arrow

Me kembe te mbare ne kete qytet qe sa shume e deshen demokracine edhe deshmor ka nga ky qytet per demokraci,por demokraci kurre nuk paten.Si rreze dielli,shprese e jetes do te jete AK per kavajen qytetin tim te farfer e te shkrete qe e paguajti shtrenjte nga komunizmi ,nga PD DHE PS.Kam enderruar gjithmone qe ne sheshin demokracia te shpaloset flamuri yne kuq e zi,ku brenda tije jane vlerat me te mira te nje populli qe kerkon LIRI ,DEMOKRACI,qe kerkon dinjitet e perparim,te bashkuar si nje trup i vetem per ti çuar perpara idealet e heronjve tane BASHKIMIN E TROJEVE SHQIPTARE TE gjithe se bashku me AK dhe per AK.

Lini një përgjigje

Emri juaj: (i domosdoshëm)

Emaili juaj: (i domosdoshëm)

Përgjigja juaj:

Posto përgjigjen