ZOTI ËSHTË I PARI, SHQIPËRIA MBI TË GJITHA

17 Janar Ora 11:00 te Kalaja e Krujës.

395676_248810961855954_135038719899846_559483_868696313_n

17 Janar Ora 11:00 Kalaja e Krujës do të vishet KuqeZi nga aktivistët KuqeZi ! Ftojmë të gjithë qytetarët e Krujës dhe çdo shqiptar të bëhen pjesë e aktivitetit të AK në përkujtim të vdekjes së heroit tonë kombëtar Gjergj Kastrioti Skënderbeu!

Aleanca Kuq e Zi ve ne dispozicion autobuza nga Tirana, Durresi, Elbasani, Shkodra,Lezha dhe Laçi. Regjistrohuni online duke klikuar ne linkun me poshte. Me 17 Janar do te jemi ne Kruje. Do te perkujtojme vdekjen e Gjergj Kastriot Skenderbeut, ashtu si nuk eshte perkujtuar kurre me pare, ashtu si Aleanca KuqeZi di te nderoje figurat historike te Kombit Shqiptar. Me 17 Janar eja dhe ti, mos eja vetem, merr ke te mundesh.

Organizatoret e Aleances Kuq e Zi do t’ju kontaktojne per me teper informacion dhe konfirmimin e nisjes tuaj.

 

Rregjistrohu Online!

Qyteti – Orari – Vendi Nisjes – Koordinatori (Nr. Tel.)
—————————————————————————-
Tirane   –   Ora: 08:30     Perpara UFO     –   Rigerti    (+355696177770)
Elbasan  –   Ora: 07:30     Qender            –   Emiliano   (+355695870158)
Durres   – Ora: 09:00     Qender            –   Sinani     (+355692082155)
Shkoder  – Ora: 08:30 .   Teatri Migjeni    –   Kristiani  (+355696276982)
Laç      – Ora: 09:00     Perpara bashkise  –   Luli       (+355686333185)
Lezhe    – Ora: 09:00     Perpara bashkise  –   Gjoni      (+355693954899)

Ju faleminderit

 

Rregjistrohu Online!

9 KOMENTE

alban

09/01/2012

arrow

Interestante ngjyrimi i Gjergj Katriotit me ngjyren rose, nuk e kisha mendu!

Arsim

09/01/2012

arrow

Pajtohem me ty Alban,më mirë kishte me qenë që Gergj Kastriotit ti vendosen ngjyrat bardh e zi ose pse jo edhe ngjyra sa më origjinale të jetë e mundur!

Bardhyll

10/01/2012

arrow

shqiperia duhet tja mer shpaten e skanderbeut per gjithmon e jo mja kthy mo austris ,qe skanderbeu eshte shqiperi e shqiperia eshte skanderbeu dmth sa dote jeton shqipnia ! qaq dote jeton skanderbeu nuk dahen kto pi shqipnie!

Nena

10/01/2012

arrow

Po nga Vora a ka autobuza mo, se jemi rreth 100 vete te cilet kemi deshire dhe vullnet te jemi prezent ate dite atje…

xhlio

10/01/2012

arrow

po autobusa nga Berati ?

erald domi

10/01/2012

arrow

ka deshir te vij dhe nje koleg i imi po nuk ka ad email si mund ta regjistroj

ErionGj

10/01/2012

arrow

Organizatoret e qyteteve perkatese do tju kontaktojne per konfirmimin tuaj final dhe do tju japin cdo informacion qe ju duhet,

Rolandi

11/01/2012

arrow

Po Kosova ?????

edi

14/01/2012

arrow

Un para dy javesh isha ne kalane e Krujes bashke me te tjere.”Cfare tersi”.. Po te isha ne Shqiperi do visha dhe une.. Ju pershendes te gjitheve:
.. Ju qe do jeni ne Kruje ne 17 Janar..
..Gjithashtu dhe ata qe duan te shkojne dhe nuk munden..
-lart e me lart “Gjergj Kastrioti” Skenderbeu
-lart e me lart “Shqiperi”
-lart e me lart “Aleanza Kuq e Zi”

Lini një përgjigje

Emri juaj: (i domosdoshëm)

Emaili juaj: (i domosdoshëm)

Përgjigja juaj:

Posto përgjigjen