ZOTI ËSHTË I PARI, SHQIPËRIA MBI TË GJITHA

NJË GJUHË, NJË IDENTITET ME DINJITET!

NJË GJUHË, NJË IDENTITET ME DINJITET!

NJË GJUHË, NJË IDENTITET ME DINJITET!

 

Takim në Romë me  shqiptarët në Itali, në kuadër të iniciativës së Aleancës KuqeZi.

NJË GJUHË, NJË IDENTITET ME DINJITET!
TI SHQIPËRI MË JEP NDER

Qëllimi i këtij takimi është MBROJTJA DHE PROMOVIMI I GJUHËS SHQIPE nga të gjithë shqiptarët e diasporës.

Datë 26 Dhjetor 2011
Ora : 15.00-18.00
MACH 1 CLUB…Mentana
Via AMENDOLA 55
Mentana,ROMË

Kontakt :348/3691507  –  329/9454715

6 KOMENTE

reli

24/12/2011

arrow

ne greqi kur do keni ndonje takim sidomos ne selanik

maksi

24/12/2011

arrow

gezuar te gjithe atyre qe e ndjejne veten shqiptare.sepse neqofte se beson se je shqiptar gjithmon do jesh i tille

    shaban driza

    25/12/2011

    arrow

    Gezuar festat e fund vitit dhe mbaresi te gjithe Shqipetareve kudo qe ndodhen,besa e Shqipetarit si purteka e arit,rrofte populli me legjendar ne bote.Jemi krenar qe jemi Shqipetar,e mbrojme vendin tone me thonj e me kthetra por ça do qe tradhetaret e Shqiperise i kemi ne krye te qeverise!Cfare duhet te bejme?Te bashkohemi se bashku me liderin tone z.K. Spahiu dhe te ndertojme nje Shqiperi te re me baza te shendosha Shqipetarizmi dhe jo me plehra qe vijne nga ana e anes e botes dhe perpunohen ne kurriz te Shqipetareve fisnik stergjysheror mijevjeçar.Gezuar dhe nje here te gjithe Shqipetareve kudo qe ndodhen,,,,,,

Ada

25/12/2011

arrow

Po ne U.S.A. do beni takime?

Edi

14/01/2012

arrow

Aleanza Kuq e Zi
Ju presim te vini dhe ne Milano
RROFTE -KOMBI SHQIPETAR-

alban vokshi

20/01/2012

arrow

Ju lutem ejani në Zvicerr,aty ka shumë shqiptar…

Lini një përgjigje

Emri juaj: (i domosdoshëm)

Emaili juaj: (i domosdoshëm)

Përgjigja juaj:

Posto përgjigjen