ZOTI ËSHTË I PARI, SHQIPËRIA MBI TË GJITHA

Edhe Ti drejt Vlorës!

Drejt VLORES me AK-në ! Kontaktoni dhe bëhuni pjesë e rrugëtimit drejt Vlorës! Të festojmë ditën e flamurit!

 

 

 

5 KOMENTE

marinald

23/11/2011

arrow

prsh shqipe, me ke duhet te kontaktojme qe te behemi pjese e AK drejt vlores.flm

bali

23/11/2011

arrow

do te ket tubim ne shkup apo diku ne maqedoni per tu bashkangjitur edhe ne tubimin qe do mbahet ne vlore.

Endrit

25/11/2011

arrow

jena prej Tetove, mundesit per tu bashkangjitur apo ndonje informat rreth asaj se a do ket edhe ne Maqedoni ndonje organizim ?
pershendetje…

sherif kaloci

25/11/2011

arrow

me falni po ca ore eshte tubimi
pershendetje nga vlora

luljeta musaraj

26/11/2011

arrow

te gjithe ne shqiptaret ne emigrim falenderojme nga zemra ALEANCEN KUQ E ZI ME NE KRYE KRESHNIK SPAHIUN ZOTI JU BEKOFTE SE PO I DILNI ZOT VENDIT NE PERIUDHEN ME TE VESHTIRE NE CDO MOMENT JEMI ME JU ME SHPIRT ME ZEMER

Lini një përgjigje

Emri juaj: (i domosdoshëm)

Emaili juaj: (i domosdoshëm)

Përgjigja juaj:

Posto përgjigjen