ZOTI ËSHTË I PARI, SHQIPËRIA MBI TË GJITHA

Bëhu edhe Ti pjesë e Aleancës Rinore KuqeZi

Një moment i rëndësishëm po afron për rininë shqiptare, një alternativë e re për të gjithë të rinjtë që duan një të ardhme më të mirë, qe duan ta ndërtojnë atë me vrullin, idealin, pastërtinë dhe ndershmërinë e tyre. Aleanca Rinore Kuq e Zi do të themelohet se shpejti duke krijuar një vizion të ri për angazhimin e të rinjve shqiptare. Një forcë e re. Energji dhe prosperitet për Shqipërinë.
Më datë 12 Nëntor ora 12:00 themelohet Aleanca Rinore Kuq e Zi.
Akademia e Arteve – Salla Black Box – Tiranë
Ora 12:00.
Pjesëmarrës nga të gjitha trevat shqiptare të bashkuar nën të vetmin flamur, atë Kuq e Zi.
Aleanca Rinore Kuq e Zi – Për Shqipërinë dhe të rinjtë shqiptarë.

3 KOMENTE

violeta

12/11/2011

arrow

do ti bashkangjitesha me kenaqesine me te madhe kesaj force te re,eshte e rendesishme se dhe ne duam nje te ardhme me te mire jetoime me demokraci ne thonjeza ne gjith boten shteti eshte ne sherbim te popullit ne vendin tone ndodh e kunderta i gjith populli eshte ne sherbim te shtetit jo po te duash kundershto fjalen edhe perse ti e ke te drej askush nuk do tia di per te drejtat e tua …..

Eljo

16/11/2011

arrow

Kjo aleance do jet e vetmja rrug per nje SHQIPERI TE MADHE…

Ardian Teqja

20/11/2011

arrow

aleanca kuq e zi eshte e vetmja rruge per shpetimin e SHqiperise se pa na mbysin te korruptuarit e keti kombi , eshte e vetmja rruge per bashkimin e SHqiperise, i gjithe populli SHqipetare eshte per nje SHQIPERI te MADHEEEEEEEEEEEEE.

Lini një përgjigje

Emri juaj: (i domosdoshëm)

Emaili juaj: (i domosdoshëm)

Përgjigja juaj:

Posto përgjigjen